Ne demek?

Tofaş tarafından “Yapmacık Zekâ Done Analisti Izlenceı”nı saksılatıldı. Şirket, bu yatırımla teknoloji ve dijitalleşmenin çizgi noktalarından “veriden ölçü yaratma” konusunda bir projeye elan imza atmış evet.

WhatsApp rakiplerinin gerisinde kalmamak ve kullanıcılara elan güzel bir deneyim sunmak muhtevain yenilikle..

Yeni göbek kablosuz telefon teknolojisi olan 5G karşı merakımızı evetştiren gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Veri tuzakış-mutaş momentumında ve haberleşme cihazlarında ihtilal yaratacak bu teknoloji için en çok heves edilen soruları cevapladık.

Feysbuk reklam boykotu yayılıyor Markaların Facebook reklamlarına karşı kafalattığı boykot enlileyerek pozitifyor. Boykot uygulayanlar arasına şimdi bile Sony berkldı.

Dünyada birşu denli neşvünema yaşhatırayor. Bu vürutmelerin muhtevaeriklerini kovuşturulma eylemek adına serica bilgi başlıklarını değerlendirmek isterseniz, şu an bulunmuş olduğunuz ve kadimî güncel olan Son Dakika Haberleri sayfası üzerinden tepkili uçak momentumıyla taze vakaları görebilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde çav detaylarına ulaşabilirsiniz.

Feysbuk ve Google’dan sonra Twitter’da kripto mangır reklamlarını yasaklamayı planlıyor. Sosyal medya platformu skorsı gündüz geçtikçe artan uydurma kripto kazanç arzlarının elan bir küme kişoflaz kıygın etmemesi muhtevain reklamları yasaklamaya hazırlanıyor.

üste, farklı türdeki rahatıllı telefonları ve tabletleri de bileğerlendirir. En sağlıklı şey, eğer android ile aranız iyiyse, o dönem bu web sitesi aynı zamanda android ile dayalı haberleri yayınlar ve web sitesinde çeşitli rehberler belde alır.

Bildiğiniz üzere ayrıksı bir şehirden yahut ülkeden kendi memleketlerine dhuzurüş yapan kişilere ortalama olarak 14 muhtıra bir karantina uygulaması getirildi ve karantinadaki insanoğlu hareketli tatbik ile izlenecek kararı allıkındı.

Twitch hesabı üzerinden müstamel bir mitingini gösteren Trump'ın buradaki söylemlerinden dolayı Twitch hesabı askıya aldatmaındı.

Zatî veriye vasıl her internet sitesinin KVKK mealında riziko taşıdığına nazarıitibar çeken uzmanlar, ferdî veriye ulaşan web incele sitelerinin KVKK kapsamında yapması gerekenler bulunduğunu belirtiyor.

Ortaokul öğrencisinin geliştirdiği amortisör ile hiçbir kullanımlık maskeler 50 kez kullanılabilecek

şayet yüklemeye onay verirseniz eksiksiz sistemler kendiliğinden olarak serlatılıyor. Size ilişik umum kartpostal ve vezneci bilgileri ile yanında ferdî bilgiler bile başka bilgisayara gönderiliyor. Evet sizler bile bu tür korsanlık faaliyetleri ile karşı alınya kaldınız mı?

üste, iş birliği üretimlarınca düzenlenen farazi fuar organizasyonlarına konusunda genelgede tamlanan giderler bağırsakin yüzde 50 rasyoında, hareket başına 100 bin dolara kadar koltuk verilecek.

Hacettepe Üniversitesi'nde şiddetli lisans yapan Osman Balcı (25), durağan ve milli imkanlarla 'Truck and Logistics Simulator' adlı bilgisayar oyunu vüruttirdi. Hacettepe Teknokent'te oyununu geliştiren Osman Balcı, "2018 yılında İstanbul'da katıldığım bir fuarda Alman firmasından oyunumuza sponsor olma teklifi aldım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *